Podzimní Hra o trůny

Jako každý rok, tak  i letos jsme se vydali v době podzimních prázdnin na společnou výpravu. Tentokrát jsme jeli na nám dobře známou základnu v Hostinném. Cesta byla sice delší, ale všichni jsme byli rádi, že jsme zase spolu a tak nám utekla rychle. 

Jen co jsme dorazili do klubovny a vybalili si věci, ukázalo se, že zde probíhají rozbroje mezi místní královskou rodinou a dokonce byl otráven i král Joffrey. A tak jsme se rozhodli vytvořit 8 nových rodů, které pomohou objasnit vraždu a utkají se mezi sebou o zisk trůnu.

Když první večer padla tma část z nás se veselila u ohně a část z nás se vydala poznat okolí ve stylu bojovky.

Druhý den se ukázalo, že místní království napadli obři, které jsme se všichni vydali hledat do centra města. Tam jsme spojili své síly a zdárně obry skolili. Odpoledne už všechny rody plánovaly svou strategii na poražení ostatních rodů, tvořily si své rodové erby, brože a maskoty, aby dokázaly porazit ostatní při večerním boji o informace. V tomto utkání bylo důležité získat od ostatních rodů do nejvíce informací důležitých pro napadení  a zneškodnění zbývajících členů výpravy.

Protože byly všechny pokusy o získání trůnu zatím neúspěšné, proběhlo v pátek ráno závěrečné utkání rodů, tentokrát se zaměřením na fyzickou zdatnost, které mělo rozhodnout, který rod je nejschopnější vést celé království.

Poté boje na část dne utichly, aby se konečně večer mohlo rozhodnout o vítězství rodu.

Nejzdatnější rod, který se prokazatelně zasloužil o trůn byl Kostpaprika & Rváči.

Výhru rodu jsme všichni patřičně oslavili na večerní honosné hostině a rejdišti, kterou si užili dokonce i poražení.

Poslední den nám už nezbývalo nic jiného než se sbalit a vyrazit zpátky domu. Cesta domů ale nebyla jednoduchá. Ukázalo se, že nástup nového rodu se nelíbí místnímu černokněžníkovi. Ten proklel počasí, které nám znepříjemňovalo cestu a prodloužilo nám ji o mnoho hodin. Místo tří hodin nám cesta trvala hodin osm. Černokněžník své pokusy nás zničit ale nakonec vzdal a my jsme se všichni ve zdraví dostali domů.

Fotky si můžete prohlédnout zde.