LG vyrazili na Fabia Youfest – 3.11.2018

   Kde jenom začít, inu začalo to tak, že jsem dojel na nádraží v Českém Brodě, kde už většina účastníků výpravy čekala. Jako jeden z posledních se dostavili Coubalovi, jakožto organizátoři. Poté, co jsme byli všichni, jsme vyrazili na vlak. Vlakem jsme dorazili na Masarykovo nádraží. V 10,00 hodin jsme přijeli tramvají až do Holešovic, kde už byl Youfest.

Dostali jsme instrukce, že nemáme opouštět areál a podobně. Jakmile jsme vstoupili dovnitř, pozdravila nás paní, co rozdávala bonbóny a vedle ní stál maskot převlečený za medvěda Haribo. Upřímně tomu bláznovi uvnitř nezávidím, protože v tom obleku muselo být hrozné vedro a rozhodně bych nechtěl v tom chodit po celé akci a mávat dětem. To jsem ale odběhl od tématu. Areál byl rozdělený na tři části a to na herní část, kde byly hry, počítače a turnaj v CS:GO. Další část byla hudební, kde byly různé kapely a potom i autogramiády. Třetí část byla hlavně o autech a módě. V této části jsem byl nejmíň, takže vím je to, že tam bylo hodně zajímavých aut značky Škoda a líčení. Byla tam ještě chodba, kde jsme na začátku potkali toho medvěda a kde se točilo kolem o ceny. Později tam byli i rozhovory s youtubery, kteří dorazili. Mě zajímal jen jeden. Byl to House, s kterým mám fotku. Pak tam ještě byli Pjay, Mína, Kajumi a Luboš. Z kapel se stavily třeba Pomlky a Slza.

Hlavní zábavou naší skupinky byly překvapivě počítače, kde běžela hra Fortnite, která je poslední dobou populární a i já jsem si jí zkusil. Není vůbec špatná. Většinu času jsem chodil z jednoho sálu do druhého a sledoval co se kde děje. Kolem sedmé jsme se svolali a vypravili se na cestu domů. Cestou jsme zašli ještě na večeři. Nečekaně, kam jinam než do Mc Donaldu. Tam jsem měl menší trable, protože v takovém podniku jsem jednou za uherský rok.

Po večeři jsme se vydali na vlak a dorazili do brodu. Teda ještě jsme tam asi deset minut čekali, abychom mohli dokoukat živě finále zápasu v CS:GO. Vyhráli GUNRUNNERS, což byl tým, kterému všichni fandili. Pak se opravdu jelo domů a pro mě to byl skvělý zážitek, protože jsem nikdy na podobné akci nebyl.

Lukáš

Několik fotek zde.