Pampelišky a Ještěrky v JumpParku

V sobotu dopoledne jsme jely na výlet do JumpParku v Praze na Jarově. Na místě jsme musely shlédnout instruktážní video, a pak hurá do akce.

Když jsme vešly, nemohly jsme uvěřit vlastním očím. Bylo zde tolik možností! Nejprve jsme šly vyzkoušet „molitanovou jámu“. Molitany „hrózně“ smrděly! Zpočátku jsme se trochu bály do jámy skočit, ale jakmile jsme to zkusily, začalo nás to bavit. Molitany pořád smrděly…

Pak jsme šly lovit netopýry na horolezeckou stěnu. Netopýři byly všude! Stačilo je ale zaplácnout a oni vybouchli – boom. Neměli šanci. Všechny jsme je dostaly.

Když už nám netopýři stačili, vyzkoušely jsme nafukovací matraci, kde jsme metaly hvězdy, stojky a kotrmelce. Kačka nějak nemohla trefit směr a vždy se vykutálela z matrace 🙂 Také jsme hráli 3D vybíjenou a vymyslely si novou hru. Trampomráz. Zkuste si zamrznout ve vzduchu!

Na závěr jsme využily trampolínovou místnost, kde se dalo odrážet prakticky všude. Na podlaze, na stěně, jen ve vzduchu to nešlo. Zkoušely jsme salta, skok na vyvýšenou plochu, běhy a většinou jsme se při tom všemožně rozplácly.

Dopoledne jsme si skvěle užily. Vaše Ještěrky.

Fotografie zde.