Přespání v klubovně družiny Orlů

Akce 26.1. – 27.1.2019

V sobotu v 14:00 jsme se společně sešli v klubovně v hojném počtu 4 dětí. (Asi kvůli počasí? Pršelo a sněžilo, najednou)

Vydali jsme se společně do bazénu, tradičně, do Kolína. Vystoupili jsme v Kolíně. Vydali se do bazénu a cestou si zpívali. V bazénu jsme si trošku zablbli na skluzavkách a tobogánu, nicméně nesmím zapomenout zmínit saunu a vířivku, kde jsme si krásně odpočinuli. Po cestě zpět jsme chtěli, aby nás kluci navedli zpět na nádraží. Na jejich orientačním smyslu musíme lehce zapracovat, protože kdyby jsme je nekontrolovali, chodili by nejspíš v kruzích kolem areálu bazénu.

Když jsme se vrátili do klubovny v Českém Brodě, byli jsme všichni pěkně vyhládlí, tak jsme se pořádně nadlábli připravenou večeří: párky a sekanou. Pak dorazili další 2 naši členové družiny.

Po večeři kluci luštili šifru a po šifře troška her, večerní hygiena a pak film.

Ráno byli kluci příjemně překvapeni, připravili jsme jim vafle s tvarohem, banány, šlehačkou a malinou. Po snídani si kluci hráli a skládali žabičky s naší vzácnou návštěvou, Žabičem.

Pak už si kluci jen uklidili a následoval návrat domů. Pak na nás, vedoucích zbylo jen poklidit pár věcí. Byla to užitá akce a těším se na další! Díky

 

Ríša

Účast vedoucích: Matěj Straka, Tomáš Marek, Matěj Stehlík, Gabča, Dan, František Máj, Natálie a Mája, Vojta Vyhnal, Bára, Terka, David,..