Přespání a motokáry LGM

V pátek 15.3. jsme se sešli v klubovně, abychom… Ale co já bych Vám vyprávěl? Svůj zápis o akci udělali kluci z družin LG i Medvědů:

Adam Boháč (LG):

Je pátek 15.3. a družiny Medvědů a LG mají přespání. V pátek večer jsme hráli spoustu společenských her a koukali jsme se na film, k večeři nám vedoucí připravili speciální špagety. Museli jsme jít brzy spát, jelikož ráno jsme vstávali chvíli před sedmou hodinou.

V sobotu jsme si dali lahodnou snídani, kterou nám připravily maminky a šli jsme na vlak. Když jsme dorazili do Kutné Hory, šli jsme asi 10 minut k areálu, kde byly motokáry. Na motokárách byla strašná sranda a všichni jsme si to užívali. Nejlepší však bylo, když si dávali závod vedoucí. Vyhrál Vládík, který je zkušený řidič a všem ukázal, jak se to dělá.

Výpravu jsem si náramně užil stejně jako všichni ostatní a už teď se těším na další výpravu.

 

Tomáš Coubal (M):

Všichni jsem se sešli v pátek večer. Do večeře byl volný program. K jídlu byly špagety. Pak jsme hráli hry a před spaním jsme koukali na Pata a Mata.

Druhý den jsme vstávali brzo ráno. Museli jsme si zabalit a jít na vlak. Jeli jsme totiž na motokáry do Kutné Hory. Cesta vlakem utekla celkem rychle a na místě jsme byli půl hodiny předem. Byly tam prolézačky, takže jsme se nenudili.

Po chvilce nás pustili dovnitř. Rozdělili jsme se na pět skupin, a pak vypukl závod. Střídali jsme se po deseti minutách. Po dvou kolech závodů všech skupin jeli vedoucí. Vyhrál Vláďa. Po svačině jsme jeli zpátky do klubovny pro věci.

Myslím, že se akce všem líbila. Těším se na další.