Hvězdné přespání PJ

Setkání Pampelišek a Ještěrek začalo hudební soutěží „Psohlavci hledají star“, kterou nás prováděl světoznámý moderátor Afrobubák a uvedla ji známá hudební skupina BABA, se svým hitem Mamma Mia. Během večera měli diváci možnost shlédnout skvělá vystoupení od začínajících mladých umělců. Výkony byly omračující! Největší překvapení však přišlo až na konci soutěže, kdy nás navštívil Justin Bieber létající na jednorožci. Po soutěži následovala afterparty a z našeho moderátora se stal vynikající DJ.

Když se ráno holčičky probudily, dostaly od svých vedoucích k snídani domácí vafle. Stačilo je jen ozdobit ovocem, nutelou a šlehačkou. Byly skutečně výborné!

Slunce svítilo a byl překrásný den. Vydali jsme se tedy do města procvičovat naše orientační smysly. Cestou jsme potkali spoustu překvapení jako: názvy ulic, jízdní řády autobusů, Pepíčka, kolotoč a dokonce i kačeny. Po příjemné procházce jsme se přesunuli zpět do klubovny a zakreslili naši trasu do mapy.

To už na nás čekal oběd a úklid klubovny. Když jsme byli se svou prací spokojeni, zahráli jsme si ještě několik her a pak se již museli rozloučit. Zveme Vás k prohlídce akce v naši galerii.

Vaše Pampelišky a Ještěrky.