Kopršky se vydaly na stěnu

V sobotu ráno jsme se sešly u naší klubovny a vyrazily směrem k 1. ZŠ, kde se nachází horolezecká stěna. Cestou ke škole jsme si zpívaly, aby nám cesta rychleji utekla.

Přišly jsme do školy, převlékly se do sportovního oblečení a šly do tělocvičny. V tělocvičně jsme se rozcvičily abychom si neublížily a mohly si jít obléknout sedáky. Ještě, než jsme začaly lézt, dostaly jsme proškolení abychom neublížily sobě ani okolí a mohly jsem začít lézt.
Lezly jsme vždy ve třech a vedoucí dělaly dozor. Moc nám to šlo. Zkoušely jsme nové a nepřekonané trasy. Čas utíkal. Začínaly nám docházet síly a taky jsme pociťovaly hlad. Udělaly jsme si pauzu, kdy jsme se najedly a napily.

Po pauze se nám už nechtělo lézt, tak jsem blby. Házely jsem si s míčem, hrály různé hry, točily s obručí a lezly po boulderu. Tato aktivita nám chvilku vydržela, jelikož jsme dostávaly různé úkoly, např.: levá ruka na zelenou, pravá ruka na modrou a nohy třeba červenou. Byl to takový Twister na stěně. Čas nám utekl rychle, my začaly uklízet věci na svá místa, šly se převléknout a vracely se zpět ke klubovně.

Fotky z akce si prohlédněte zde.