Přespání Tygříků a Krabíků

Tygříci a Krabíci na přespáníTak jako každý rok, i tento proběhlo přespání. Již od první chvíle jsme z našich malých rekrutů cvičili speciální jednotky. Na to, aby prokázali svou bojeschopnost, museli rozdělat oheň a použít ho ke svému prospěchu. Rozhodli se, že si budou opékat rohlíky a marshmallowny. Poté, co dokončili výcvik, přesunuli se do základny, kde nastal první problém.

Nikdo z rekrutů totiž neměl zbraně ani peníze, museli si tedy vydělat na své vybavení plněním všemožných zakázek. Když už měli vše potřebné, zachvátil naše rekruty hlad. Naštěstí měl rekrut z jejich řad narozeniny, a tak měli ke svačině narozeninový dort.

Občerstvení proběhlo rychle, a tak mohli začít trénovat se střelnými zbraněmi. Zakrátko byli všichni dostatečně schopni na to, aby se mohli vydat na reálnou misi proti nepřátelským jednotkám. Boj byl zdlouhavý a ve všech směrech náročný. Setmělo se a střelba ustala. Rekruti si udělali ležení a pro zlepšení morálky se dívali na film. Ráno na nic nečekali a nepřátele překvapili se svítáním. Netrvalo dlouho a nebyl kdo by se jim postavil. Mohli tak s klidným svědomím a pocitem úspěchu odejít domů.