Přespání Tygříků

V podvečer 14.2. se sešli mladá vlčata Tygříci a Krabíci v naší klubovně. Na tento víkend měli naplánované přespání, ale ještě netušili, co si pro ně vedoucí připravili.

Nejdříve si vyrobili valentýnky pro své maminky a následně si zahráli své oblíbené hry. K večeři byly nachystány pizzy, které koupil tatínek jednoho z Tygříků (za pizzy moc děkujeme). Aby si však kluci zasloužili své vysněné pizzy, museli splnit pár nelehkých úkolů, za které získali jídelní žetony. Po úspěšném splnění úkolů dostali svou odměnu a najedli se k prasknutí. 

Po večeři ale přišla ta pravá zábava. V největší místnosti se totiž objevil obrovský nafukovací člun s piráty a kluci je museli přemoci. Bitva byla dlouhá, ale nakonec všechny piráty porazili. Po bitvě se vlčata odebrala k filmu a podle našich plánů u něj měla i usnout. To se však nestalo. Jakmile film skončil, kluci vyběhli z pokoje a chtěli další film. Vedoucí to zaskočilo a rozhodli se pro plán B. Uspořádali jim krátkou bojovku. Při bojovce si kluci vyzkoušeli, jaké to je, když opravdu nic nevidíte. Po bojovce přišla řada na druhý film, a i po tom byli kluci vzhůru. Další film však už nedostali a museli jít spát.

Druhý den se kluci probudili a za podivných opičích zvuků vzbudili všechny v klubovně. Vedoucí se proto rozhodli, že kluky trochu překvapí a vzali je na báječnou rozcvičku do nedalekého parku. Ke snídani dostali rohlíky se sladkou marmeládou nebo lahodnou nutellou. Po snídani si uklidili a vydali se zahrát si branball. Po výborných setech jsme si všichni stihli ještě zakopat na hřišti a pak hurá do klubovny. K obědu byly přichystané pořádné pirátské párky. Po obědě jsme si zavázali nějaké uzle, zahráli pár her, rozdali ceny a vyrazili do svých domovů.

Na fotky se můžete podívat zde.