Poštolky v TOBOGA Fantasy

Sešly jsme se v sobotu ráno na nádraží a nastoupily do vlaku, směr Praha. Při cestě vlakem jsme holčičkám vysvětlily, jak se v Praze budeme chovat a že se budeme hlídat navzájem – my musíme vidět je a ony nás. Vystoupily jsme z vlaku a šly do metra. Pro většinu holčiček byl největší zážitek dlouhý eskalátor. Tolik strachu a úsměvu v jednom. Metrem jsme jely dlouho, ale stanice Stodůlky se už blížila. Vystoupily jsme z metra a naše kroky zamířily k TOBOGA Fantasy.

Přišly jsem na místo, zaplatily, převlékly se do sportovního oblečení, došly si umýt ruce a mohly jsme na atrakce. Nejprve jsme si vše prošly společně a pak jsme holčičky vypustily k atrakcím. Když byl čas oběda, šly jsme si dát svačinu, pořádně se napít a hlavně si odpočinout. Do odjezdu jsme měly jsme chvilku času, tak se holky vrátily na své atrakce.

Při převlékání a balení se na cestu zpět domů, jsme se holčiček zeptaly co je nejvíce bavilo. Byl to nafukovací drak, který čas od času zavřel tlamu a s ní i děti, které byly v ní. Odcházíme do metra, které jede dlouho a některé holčičky byly tak unavené, že v metru usnuly. Abychom mohly přejít do vlaku, musely jsme je bohužel vzbudit a přesunout se. Ve vlaku jsme seděly jen my, tak holčičky měly čas na pokračování ve spánku či na jídlo.

Pár fotek z akce naleznete zde.