Pololetní program Krabíků

Dne 4. a 5. února r. 2022 se družina Krabíků vydala na výlet do Hlavního města Prahy. Akce probíhala jako příměstský tábor, kdy jsme si kluky převzali v 8 hodin ráno a odevzdali v 17 hodin odpoledne.

V pátek ráno jsme vyrazili směr Praha Masarykovo nádraží, kde jsme přesedli na tramvaj a vydali se směrem na Letnou, kde se nachází Národní zemědělské muzeum. Zde jsme viděli spousty zajímavých zemědělských strojů, kluci si také vyzkoušeli různé farmářské simulátory a dozvěděli se nové věci o přírodě. Když už jsme všechno prolezli a viděli, rozhodli jsme se vydat směr Hradčany na Pražský hrad, kde si kluci udělali fotku s čestnou stráží. Poté jsme si prošli celý Pražský hrad a řekli si něco málo o historii. Vzhledem k tomu, že nás začal tlačit čas, museli jsme se  vydat  domů.

V sobotu ráno jsme stejně jako v pátek vyrazili směr Praha,  tentokrát navštívit muzeum LEGA,  kde se klukům velice líbilo. Mohli si zde vyzkoušet ovládat lego vláčky, viděli i zmenšeninu Národního muzea, Karlova mostu a také Národního divadla. Na Národní divadlo jsme se poté zašli podívat zblízka. Akci jsme zakončili v naší klubovně, kde si kluci zahráli různé hry.

Domnívám se,  že si kluci výlety užili a těší se na další. FOTO

Za vedoucí Krabíků Kolouch.