Závěrečná schůzka šmoulat

Dnes se Šmoulata rozhodla, že si závěrečnou schůzku tohoto roku užijí ve velkém stylu.  Zcela netradičně jsme se sešli místo v klubovně u Sigi doma vybaveni koupacími pomůckami.

Hned po příchodu jsme se převlékli do plavek a po nandání křidélek, kruhů a brýlí jsme se mohli ponořit do příjemně teplé vody. Po nějaké době plavání jsme vylezli na břeh se ohřát. Tuto chvíli se nám vedoucí rozhodli zpříjemnit výbornou zmrzlinou. Po zmrzlině následovaly ještě další koupele bazénu.

Jelikož čas velmi rychle ubíhal, bylo potřeba se už osušit a převléknout. Než jsme to zvládli, stihl nám Romča připravit oheň na opékání buřtů. Než se buřtíky opekly, krátili si někteří z nás čas na skluzavce či houpačce nebo uzobáváním čerstvě utržených malin. Po snědení výborných buřtíků už byl opravdu nejvyšší čas sbalit si své věci do batůžků. Kdo by si myslel, že pak už jsme šli domů, ten by se mýlil. Ještě než jsme se rozešli, rozdali nám vedoucí spoustu dárečků jako třeba antistresovou kostičku, bublifuk, přívěsek na klíče, spoustu sladkostí a budoucí prvňáčci dostali ještě pero do školy.

Pak už byl opravdu ten čas, kdy na nás u vrat čekali rodiče a my se rozběhli vstříc prázdninám a novým dobrodružstvím.

Fotky z dnešní schůzky najdete v naší galerii