Střediskový karneval v sokolovně

 

 

 

 

 

 

…a tak se zrodil nápad…. Pojďme uspořádat pro děti karneval. A to bychom nebyli my, aby to byl obyčejný karneval. Slovo dalo slovo a střediskový karneval byl domluven. Datum 11.2.2023, místo konání Českobrodská sokolovna, čas 14:30-17:00.

Hned po příchodu do sokolovny jsme si odložili své bundy do šatny, všichni včetně rodičů jsme si nazuli bačkory a přesunuli jsme se do velkého sálu, který nás mile překvapil výzdobou. Z pódia byla slyšet hudba a po chvilce nás z něj uvítal i fotbalista Matěj. A tak se stalo, že se v sokolovně sešli princezny, klaun, doktor, fotbalisti, králíčci, kočička, netopýr, žabák, policista, čarodějka, socha svobody, piráti, lupiči, domino, čertice, Harry Potter, Hulk, víla a spousta dalších krásných masek.

Vedoucí si pro nás nachystali spoustu her, soutěží a tanečků jako např. krvavé koleno, židličkovanou nebo ptačí tanec a spoustu sladkých odměn. Také jsme se mohli vyfotit v nachystaném fotokoutku nebo se podívat do malého sálu na videoprojekci fotografií z naší činnosti.

Po celou dobu karnevalu se na nás sypaly přívaly konfet a na závěr karnevalu i záplava různě barevných nafouknutých balónků. Čas byl neúprosný a tak už nám zbývalo jen společné foto všech zúčastněných a nabiti skvělou náladou s nadějí, že se karneval zase někdy zopakuje se rozejít se do svých domovů.

Fotky z karnevalu si můžete prohlédnout v naší galerii