Výprava Jestřábů a Krabíků na srub

V poslední dubnový pátek jsme se sešli před naší klubovnou, odkud jsme vyráželi na prodloužený víkend na srub. Po srazu a naložení batohů, jsme nasedli do aut a vyrazili směr Kácovec. Zanedlouho jsme dorazili na srub a následovalo ubytování. Během ubytování jsme prožili i spoustu zábavy, a vyrazili na dobrůtky od maminek.

Druhý den ráno jsme se pořádně prospali a připravili se na den plný deště. Zahráli jsme si různé deskové hry, pověděli jsme si něco o skautingu a po výborném obědě začali skautskou praxi pokusem rozdělat oheň po dešti. K večeru už bylo sucho, tak jsme si venku zahráli míčové hry a připravili se na program následujícího dne.

Třetí den jsme se po vydatné snídani vydali na stopovačku, na jejímž konci jsme porazili čarodějnici. Večer jsme čarodejnici upálili a zpívali jsme si při grilování špekáčků.

Poslední den jsme se ráno opět prospali a postupně jsme si začali balit a chystat se na odjezd. K snídani jsme si dali chléb s marmeládou, a poté jsme si zahráli hry všeho druhu. Pak už následovaly párky k obědu a odjezd, při kterém jsme si vzpomněli na víkend plný zábavy.

A jak jsme si na srubu užívali, se můžete podívat i v naší galerii.

Tonda Přibyl