Přespání Poštolek a Panterů

Společné přespání holek a kluků? Proč by ne.

Sešly jsme se v pátek v 17h před klubovnou. Odložily jsme si všechny své věci a vyrazily ven do parku. Venku jsme začaly hrát různé hry. Co muselo přijít ale jako první, seznamovací hry. Někteří se mezi sebou znaly, ale někteří zatím ne. Po seznamování jsme začaly hrát hry jako je Evoluce, Šnek či Uzel. Před odchodem do klubovny jsme si ještě zahrály Pohádkový les. Pohádkový les jsme hrály až do západu slunce.

Při přesunu do klubovny, započala příprava večeře a Poštolky s Pantery začaly vyrábět klíčenku z nábojnice. Večeře na přípravu netrvala moc dlouho a byl tu výdej jídla. Dostatečně se najíst, protože nás ještě čekají další hry je nejlepší nápad. Ocásky nebo lezení po stěně nás stejně zavedlo až na venkovní bojovku. Mít zakryté oči a někam jít, není úplně lehké. Po návratu do klubovny nás už čekala druhá večeře, večerní hygiena, převlékání do pyžama a spánek. Než všichni usnuly, stihly poslechnout 3 kapitoly Harryho Pottera jako audioknihu.

Sobotní ráno bylo klidné. Žádné brzké vstávání, hezky pěkně pomalu, ale i tak nás čekala ranní rozcvička. Vstávat na Šmouly, rychle se obléknout a honem ven. Doběhly jsme na nádraží, daly si párkrát schody a vrátily se zpět do klubovny. V klubovně na nás už čekal čaj a skvělé snídaně od maminek. Ještě si zahrát par her, začít uklízet a hurá domu.

Pár fotek z našeho přespání si můžete prohlédnout zde.