Poštolky v bazénu

Sobotní deštivé dopoledne jako by tušilo, že se vydáváme do bazénu.

Při plánování této akce jsme se rozhodovaly, zda pojedeme do Kolína nebo do Prahy. Jelikož byla cesta do Kolína přesunuta na autobusovou dopravu, rozhodly jsme, že Letňany budou to pravé.

Když už jsme se na nádraží sešly všechny, nasedly jsme do vlaku. Jen vlak vyjel za Brod, už některé z nás vytahovaly svačina. Pro náš výkon to bylo rozhodně důležité a potřebné. V zastávce Praha-Libeň jsme vystoupily a vydaly se na zastávku autobusu. Při chvilkovém čekání na autobus jsme si zahrály několik her, ke kterým není potřeba žádné pomůcky.

Konečně přijel autobus. Cesta do bazénu byla krátká a už se nacházíme před bazénem. Před vstupem do bazénu nám Baru zopakovala pravidla a Kačí za nás mezitím zaplatila. Rychle sundat boty, převléknout a mohlo se jít do vody. Hrátky ve vodě byly vymyšlené už z autobusu a tobogán nám to ještě víc zpříjemnil. Po nespočetně sjezdech tobogánem, skákání do bazénu, cákání na Baru a chvilce odpočinku v léčivém bazénu, jsme dostaly hlad. Abychom se ale mohly jít najíst, musely jsme se jít umýt, osušit, obléknout a vyfoukat si vlasy. Po výkonu přišla zasloužená odměna – svačina.

Času na svačinu bylo dost, ale při povídání byl už skoro čas odchodu na autobus. Autobusem jsme se dopravily zpět na nádraží Libeň, přestoupily na vlak směr Brod. Na nádraží v Brodě na nás již čekali rodiče a zde je pár střípků z akce.