Přespání Dračic 1 + 1

Přespání 1 + 1? Tak to tu naše klubovna ještě neměla!

Naše Dračice čekalo v pátek 5. 4. 2024 přespání v klubovně a abychom jim to trochu ozvláštnily nabídly jsme jim, že si mohou přivést svou kamarádku, kterou by chtěly představit ostatním holkám z oddílu, ukázat ji naši klubovnu a seznámit s celkovým chodem oddílu.

Co vám budu, byl to blázinec! V pátek jsme se sešly v hojném počtu 19 účastnic před klubovnou a odstartovaly tím nezapomenutelné přespání.

Nejprve jsme se všichni seznámili a pak už jsme vybírali tu pravou pizzu k večeři. V mezičase dostaly Dračice první z mnoha super úkolů a tím bylo vymyslet si ve dvojici svůj vlastní nealko koktejl, který bude zajímavý, chutný a vyhraje nad všemi ostatními. Fantazii se meze nekladou, jediným omezením byl rozpočet, proto bylo zapotřebí vše si pečlivě promyslet, spočítat, případně domluvit se s někým na výměně surovin. Porota při svém hodnocení kladla důraz na vzhled, chuť, množství a hlavně nápad. Vítězným koktejlem, který u poroty zabodoval se stal růžový koktejl s želé kousky, citronem a mátou.

Po výborné pizze, originálních koktejlech a drobném odpočinku nastal čas pro navržení a vytvoření vlastního foto koutku, bez kterého by nebyla ta správná holčicí party a vtipné fotky pro uchování vzpomínek.

Večer jsme zakončily diskotékou a následným šuškáním ve spacácích až do včasných ranních hodin.

V sobotu nás po snídani čekala venkovní hra, při které proti sobě soutěžily 2 týmy, které plnily rozmanité úkoly a navštěvovaly stanoviště.

Na oddechnutí jsme pak zvolily vázání kytic. Každá z holek si uvázala krásnou voňavou kytici pro radost a přivítání jara.

Pak už nás čekal jen úklid klubovny, rozloučení a hurá domů!

Anička